logo

Mūsų misija – profesionaliai kurti harmoningą jūsų namų aplinką

UAB „Trinelitas“ – kokybiškas trinkelių klojimas bei gerbūvio darbai


 • Gerbūvio darbai

  Visi darbai atliekami labai kruopščiai, glaudžiai specialistams bendradarbiaujant su klientais, kurie pareiškia savo poreikius į kuriuos visada atsižvelgiama. Visi darbai atliekami nuo pradžios iki galo, pasirūpinama visomis medžiagomis, užtikrinama, kad galutinis rezultatas nereikalaus papildomo darbo. Klientui nereikės dėl nieko rūpintis, tad gerbūvio darbai iki šiol dar niekada nebuvo tokie malonūs! Visi darbai atliekami glaudžiai bendradarbiaujant su architektais taip siekiant kokybiškiau ir praktiškiau įgyvendinti darbus. UAB „Trinelitas“ komanda pasiruošusi įgyvendinti net ir labiausiai nestandartinius sprendimus. Darbai atliekami tik atsižvelgus į Lietuvos Respublikos įstatymus, o naudojamos medžiagos atitinka aukščiausios klasės Europos Sąjungų direktyvas. Pasitikėkite profesionalais, kurie nudžiugino daug Lietuvos gyventojų. Daugiau informacijos čia.
 • Trinkelių klojimas

  Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles. Paprasčiausios ir dažniausiai sutinkamos - betoninės trinkelės. Naudojant įvairių spalvų ir raštų kombinacijas galima išgauti visai originalų vaizdą. Trinkelės iš klinkerio ir po daugelio metų atrodys kaip vakar sudėtos. Jos ne tik ilgaamžiškos, bet ir spalvos charakteringesnės. Akmens trinkelės gali būti išpjautos, skaldytos ar visai netaisyklingų formų. Klinkerio ir akmens trinkelės gerai dera tarpusavyje. Daugiau informacijos čia.
 • Negaiškite laiko gražų vasaros vakarą laistydami savo veją. Patikėkite tai automatinei laistymo sistemai. Galime įrengti pilnai automatizuotą, po kiekvieno laistymo išsituštinančią (neužšalančią) sistemą, kuri ne tik laistys patogiu jums ir tinkamu augalams laiku, reaguos į lietų, bet ir koreguos laistymo rėžimą prognozuodama kritulių kiekius. Daugiau informacijos čia.
 • Kaip namie, taip ir lauke vakarais gali būti saugu ir jauku. Lauko apšvietimo paskirtis gali būti ne tik rasti kelią iki durų ar pavėsinės, bet ir sukurti jaukią atmosferą, išryškinti puošybos elementus. Geriausia, kai šviestuvai ir jų išdėstymas numatomas prieš paklojant trinkeles ir užsėjant žolę. Jeigu tai pamiršot - nebėda. Mūsų specialistai nuties laidus ir atstatys esamas kietąsias dangas ar veją, sumontuos automatiką.
 • Terasas montuojame iš inpregnuotos eglės ar pušies, maumedžio arba kietmedžio. Mažiausiai priežiūros reikalauja maumedžio mediena. Eglinės lentos pigiausios, tačiau jas būtina reguliariai dažyti. Egzotinė mediena atrodo išskirtinai, tačiau brangus ne tik medis, bet ir jo priežiūra - kasmetinis aliejavimas.
 • Susikūrus gražią aplinką, norisi ją ir apsaugoti. Vieniems nuo piktavalių žmonių ar kaimyno katino, kitiems nuo svetimo žvilgsnio, tretiems gal tiesiog susikurti jaukią užuovėją. Skirtingiems poreikiams reikalingos ir skirtingos tvoros. Mūsų įmonė gali jums pasiūlyti ir sumontuoti tvorą, atitinkančią jūsų poreikius. Tai gali būti paprasčiausia ir pigiausia tinklinė tvora, tvirtesnė metalinė segmentinė tvora, aklina arba dekoratyvinė medinė tvora. Taip pat galime pasiūlyti specialios paskirties, saugų ir lengvai nurenkamą baseino aptvėrimą, kuris apsaugos jūsų vaikus nuo nelaimingo atsitikimo.
 • Nuo renesanso laikų karalių ir didikų rūmus puošė žydinčios pievelės ir želdynai. Lietuvos didikai savo parkus projektuoti kvietė garsius Europos architektus. Tobulėjant technologijoms, sėklų mišiniams ir įrankiams, dabar veją galime įsirengti kiekvienoje sodyboje. Gerai sutvarkyta, išpuoselėta veja yra šeimininko pasididžiavimas. Mūsų specialistai ilgai sėmęsi patirties ir tobulinę įgudžius, pagal funkcinę paskirtį ir jūsų norus parinks ir įrengs nepriekaištingą veją ir patars kaip ją prižiūrėti.
 • Lietus - dažnas ir reikalingas reiškinys. Lietus nuplauna dulkes, palaisto augalus, atgaivina orą. Tačiau nevaldoma vandens srovė gali kelti rūpesčių ar net pridaryti žalos. Projektuojant namų aplinką, svarbu numatyti kur sutekės vanduo nuo namo stogo, nuo aikštelės, statesnio šlaito. Surinkus ar nukreipus lietaus vandenį, jį galima bus panaudoti laistymui arba tiesiog infiltruoti į gruntą. Mes patariame ir montuojame įvairius trapus ir latakus, drenažines ir lietaus kanalizacijos sistemas.